Главная » Общество » Абетка-розмальовка Федієнко

Абетка-розмальовка Федієнко

У когось слово «навчання» викликає захоплення, тоді як інші відчувають лише смуток, згадавши всі труднощі, які потрібно було подолати на шляху пізнання нового. Сучасні батьки покладають великі надії на розвивальні гуртки та репетиторів, де навчання може трансформуватися у цікавий, захопливий процес, що відкриває світ знань. Видавництво Школа має великий асортимент книжкової продукції, яка допоможе молодшому поколінню вирости освіченими всебічно розвиненими особистостями. В інтернет-магазині видавця турботливі батьки знайдуть велику кількість різноманітних методичних матеріалів для розвитку й навчання дошкільнят та молодших школярів, серед яких:

– Розумні наліпки;

– Серія «Мамина школа»;

– Серія «Подарунок маленькому генію»;

– Букварі «Читайлик»;

– Підручники з англійської та німецької мов;

– книга про довкілля «Моя планета Земля»;

– «Книга для читання та розвитку зв’язного мовлення»;

– корекційно-розвивальна книга «Домашня логопедія».

Однією з нещодавніх новинок стала українська «Абетка-розмальовка», з якою дитина не лише матиме змогу розважитись, а й розширить свої знання, загальну ерудицію, познайомиться з різними предметами, тваринами та рослинами, вивчить букви.

Продуктивні домашні заняття

Абетка-розмальовка Федієнко— чудовий варіант для домашніх занять з малюком. Батьківська турбота і тепла атмосфера в процесі спільних занять розкриють потенціал юних дослідників. Аби досягти високих результатів у дошкільній підготовці:

-необхідно купити Абетку-розмальовку та інші прописи й робочі зошити від Видавничого дому «Школа», в яких містяться методичні вказівки для батьків, що допоможе зробити навчання легким та зрозумілим;

-організувати заняття так, щоб вони були регулярними та щоденними;

-виконувати вправи в індивідуальному темпі, ускладнюючи їх поступово. А гарний настрій сприятиме високій продуктивності та кращому засвоєнню вивченого матеріалу.

Структура Абетки-розмальовки

Видання складається з 32 сторінок нових знань: буква та слова, в яких вона міститься. Як виглядає структура Абетки-розмальовки видавництва«Школа»:

– кожна сторінка присвячена одній літері з абетки;

– в абетці використовується розмежування голосних (рожевим кольором) та приголосних (фіолетовим кольором), що допомагає дитині краще засвоїти різницю звукоутворення;

– поряд із буквами є малюнки з представниками живої та неживої природи, які починаються з літери, що вивчається, або ж містять її в будь-якій позиції слова;

– усі наведені графічні елементи мають орієнтовні кольорові позначки, що допоможе малюкам почати розмальовування.

Абетка-розмальовка допоможе дитині вивчити назви літер та їхнє написання. Безкоштовна ціна доставки замовлень в межах України діє від 400 грн.

Де шукати навчальну та художню літературу для дітей

Придбати продукцію Видавничого дому «Школа» можна різними способами:

  1. Знайти магазини офіційних представників видавництва у своєму місті в Україні;
  2. Оформити інтернет-замовлення.

На сайті видавництва «Школа» є вся інформація про книжки та навчальні посібники: приклади внутрішнього наповнення, відгуки, підбір усієї колекції серій для навчання та розвитку, а також знижки та акції, актуальні ціни та умови доставки.

Ще більше корисної інформації знаходьте на сторінках Видавничого дому «Школа» у соціальних мережах.

Ознайомитися з нашою продукцією можно за посиланням https://schoolbook.com.ua/

Прокрутить до верха
Adblock
detector