Главная » Общество » Топ-3 сонячних модулів в 2021 році

Топ-3 сонячних модулів в 2021 році

Тільки найкращі СЕС з найкращих панелей! Таке кредо варто взяти собі кожному, хто бажає отримувати реальні прибутки з сонячних електростанцій. Втім, для цього спочатку доведеться визначити, які ж саме сонячні батареї з поточного асортименту, такого як https://eco-tech.com.ua/g11422607-solnechnye-paneli-fotomoduli, є дійсно найкращими та достойними увійти у топ-3 2021 року.

Порівнюємо найкращих

Звичайно, під час визначення кращих зразків продукції кожного виробника варто звертати увагу не тільки на максимальну потужність, але й на доступність конкретних сонячних модулів та їхні додаткові характеристики. Зважаючи на всі ці нюанси, ми обрали три найкращі варіанти, на як однозначно варто звернути увагу, будуючи СЕС у 2021 році:

  • Trina Solar 540 Вт. Потужність, яка ще на початку минулого року могла вважатися фантастикою, тепер є реальністю для використання у нових сонячних електростанціях! Взагалі, вся флагманська серія Vertex відрізняється дійсно значними можливостями, які ще не скоро будуть перевершені іншими виробниками. Що цікаво, 540 Вт не є найбільшою потужністю у серії, однак ми навмисно беремо деяку поправку на доступність, щоб показати не тільки надпотужні панелі, але й ті, що мають прийнятну ціну за кожен ватт потужності.

  • Risen Solar 500 Вт. “Кіловат з двох панелей”. Зручність підрахунку, звичайно, не є основною причиною, з якої ці сонячні батареї стали одним із основних варіантів для будівництва СЕС у 2021 році. Насправді, їх масово обирають через високу якість та надійність, котрі дозволяють без вагань давати гарантію на результат своєї праці.

  • Interenergy 450 Вт. Ця модель сонячного модуля увійшла до нашого топ-3 не через найвищі показники потужності, а через доступність, отриману досить цікавим шляхом. На відміну від флагманських виробників, які на повну користуються можливостями найновіших монокристалічних комірок розміром 210 на 210 мм, компанія Interenergy змогла отримати дійсно високу потужність з перевіреного роками і вже відносно недорогого техпроцесу, заснованого на пластинах зі стороною у 158 мм.

Чи можна назвати цей перелік вичерпним? Звичайно, ні. В залежності від особливостей кожного випадку, найкращими можуть виявитись зовсім інші панелі, однак, саме ці три варто запам’ятати у якості зразку для порівняння. Це допоможе обрати дійсно найкращий варіант, коли справа дійде до реального будівництва СЕС.

Прокрутить до верха
Adblock detector