Главная » Общество » Вибір бруківки для двору

Вибір бруківки для двору

Кожен господар хоче облаштувати своє подвір’я максимально комфортно та красиво. Обираючи мощення для території, особливо важливо враховувати ці показники, бруківка ідеально підходить під параметри. Вона міцна, довговічна, а враховуючи різноманіття кольорів та форм, бруківка біля будинку стане окрасою двору. В КраснеБрук ви можете купити бруківку, що стане надійним покриттям на найближчих 25 років.

Особливості укладання бруківки

Перш ніж купити бруківку, потрібно планувати навантаження на неї та обрати оптимальну товщину. Так бруківка буде довговічною. Для легкового автомобіля підійде товщина 6 — 6,5 см, там де немає інтенсивного руху — 4,5, цю товщину можете розглядати для саду.

Облаштування території відбувається в кілька етапів. Вам потрібно підготувати основу, для цього зняти верхній шар грунту та насипати “подушку” — дрібний щебінь та пісок, який потрібно добре утрамбувати. Для того, щоб елементи бруківки не рухались та не зміщувались, їх потрібно щільно притиснути та встановити бордюри. Перевагою такого мощення є те, що грунт під бруківкою не відмирає.

Підготовчий шар складається з подушки й підсипки. Подушка зі щебеню залежить від навантаження, яке планується на цій ділянці. В саду вона може мати близько 150 мм, а для авто потрібно не менше 200 мм. Під покриття слід продумати дренаж, через який вода стікатиме в одне місце, а на поверхні не утворюватимуться калюжі. Бруківку укладають від країв до центру, тому варто врахувати розмір кожного з елементів, щоб визначити оптимальну площу для мощення. Готове покриття потрібно ще раз утрамбувати, а шви засипати піском.

Бруківка та її переваги для облаштування двору

Бруківка — надійне мощення для території біля будинку. Враховуючи якісні характеристики бруківки, ви отримаєте чудовий варіант мощення, що витримує навантаження та температурні перепади, не руйнується від морозів та стійке до механічних пошкоджень. Технологія вібропресування дозволяє виготовити бруківку з найменшим вмістом води, щоб зберегти міцність. Кольоровий пігмент не втрачає забарвлення протягом всього періоду експлуатації.

Обравши бруківку, ви маєте можливість облагородити подвір’я, завершити дизайнерський задум, підібравши колір бруківки та її форму. Кольорова гама представлена в яскравих: червоний, жовтий, теракотовий, зелений, та приглушених: коричневий, сірий, чорний, кольорах, які утворюють між собою чудове поєднання. Поверхня колормікс створює особливий вишуканий вигляд, її особливість в тому, що пігмент нерівномірно розподіляється на поверхні плитки.

Кожен вид має свою назву відповідно до форми елементів. Обирати та міксувати кольори зможете ви самі, підібравши гармонійний вигляд разом з будинком та огородженням. Дизайн садової доріжки чи патіо поєднайте з альтанкою та клумбами.

Вишуканий стиль чи простота — обирати вам. А вибрати якісну бруківку варто в надійного виробника — КраснеБрук!

Прокрутить до верха
Adblock
detector